PEDCO

آموزش آشنایی با نرم افزار اتوکد AutoCAD و نحوه ایجاد لایه ها

آموزش آشنایی با نرم افزار اتوکد AutoCAD و نحوه ایجاد لایه ها

نرم افزار AutoCAD

اتوکد (AutoCAD) یک نرم افزار طراحی برای ترسیم انواع نقشه های مهندسی و صنعتی در تمام زمینه هاست که از محصولات شرکت آمریکایی autodesk محسوب می شود. در مجموع وظیفه این نرم افزار شبیه سازی فیزیکی هر نوع پروژه ای برای تولید و ساخت از جمله طراحی مدارات الکتریکی، طراحی پلان های معماری، طراحی نقوش فرش ها و دیتیل های معماری و… است. این موارد برای بیان اهمیت آشنایی با اتوکد کافی به نظر می آید!

در دنیای امروزه اتوکد نرم افزاری محوری در تمام رشته های مهندسی است که یادگیری آن موجب ایجاد زمینه های شغلی مناسب و ارتباطی نزدیک تر با دنیای مدرن انتقال پیام بین مهندسین خواهد شد.

پدکو و آموزش AutoCAD

پدکو در ادامه فراهم کردن بستر آموزش نرم افزارهای پرکاربرد در رشته های مهندسی، نرم افزار اتوکد را هم به لیست موردنظر خود برای آموزش اضافه کرده و با بهره گیری از کارشناسان خود سعی در فراگیر کردن بیش از پیش این نرم افزار در جامعه دارد. به همین جهت و برای آشنایی با اتوکد در این صفحه اولین ویدئوی آموزشی این نرم افزار تحت عنوان “آموزش آشنایی با نرم افزار اتوکد AutoCAD و نحوه ایجاد لایه ها” قرار گرفته است.

سایر آموزش های مربوط به نرم افزار اتوکد به تدریج در مجموعه آموزشی نرم افزار AutoCAD قرار می گیرد.

آموزش آشنایی با نرم افزار اتوکد AutoCAD و نحوه ایجاد لایه ها

در جلسه اول آموزش سعی شده تا شما را با محیط کار در اتوکد از ابتدای کار آشنا کنیم و سپس تنظیمات مربوط به آن را ذکر کنیم. بعد از این مطالب نوبت به مبحث لایه ها می رسد که اهمیت ویژه ای در طراحی نقشه های اتوکد دارد، که به صورت کامل توضیح داده و شیوه استفاده از آن بیان شده است.

این ویدئو مانند سایر ویدئوهای آموزشی علاوه بر این صفحه در کانال آپارات پدکو نیز قابل مشاهده است.

مدرس: مهندس امیر طاهری
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.