PEDCO
سفارش پروزه
سفارش پروژه به پدکو

شرکت طراحی-مهندسی پارت (پدکو) با به کارگیری کارشناسان خبره از حوزه های متنوع رشته های مهندسی به صورت تخصصی آماده همکاری با تمامی اقشار جهت انجام پروژه ها و مشکلات مختلف می باشد. پدکو پس از دریافت مشخصات پروژه، متناسب با نوع دانش و مهارت موردنیاز، کارشناسان خود را جهت همکاری در پروژه معرفی می نماید. این افراد همگی از کارشناسان تحصیل کرده برترین دانشگاهها وبعضا مدرس و محقق مراکز علمی و تحقیقاتی کشور می باشند.

دانشجویان، محققان و فعالان در رشته های مهندسی شیمی، مکانیک، عمران، برق، کامپیوتر، برق و … می توانند با شریک قرار دادن پدکو در پروژه خود، از تکمیل موفقیت آمیز پروژه و دستیابی به نتایج مدنظر خود اطمینان حاصل کنند.

پدکو آمادگی خود را برای مشارکت در تمامی پروژه های تعریف شده طراحی و مهندسی اعلام می دارد. برخی از مهمترین و کاربردی ترین نرم افزارهایی که پدکو تاکنون توانایی تسلط بر آنها را دارد عبارتند از:

MATLAB, Microsoft Excel, SolidWorks, AutoCAD, CATIA, Aspen HYSYS, Aspen Plus, …

ثبت سفارش پروژه

برای ثبت سفارش پروژه خود، اطلاعات مرتبط به پروژه را در فرم زیر وارد کرده و با کلیک بر روی دکمه سفارش پروژه، درخواست خود را ثبت کنید. همچنین اگر نیاز به بررسی فایلی در ارتباط با پروژه می باشد، فایل (های) موردنظر خود را آپلود نمایید. همکاران ما پس از بررسی مشخصات پروژه، برای شرح روند همکاری و سایر مراحل انجام پروژه با شما تماس خواهند گرفت. تکمیل مواردی که با * علامت گذاری شده اجباری می باشد.

برای مشاهده پروژه های انجام شده توسط پدکو به اینجا مراجعه کنید.

تدریس خصوصی نرم افزارهای طراحی و مهندسی

همچنین درصورتی که علاقه مند به یادگیری نرم افزارهای طراحی ومهندسی هستید، کارشناسان پدکو آماده تدریس خصوصی به شما میباشند. این کلاس ها به به صورت حضوری یا غیرحضوری (مجازی) برگزار می گردد. برای رزرو کلاس نرم افزار خود به صفحه تدریس خصوصی مراجعه کنید.