PEDCO
درباره پدکو

به نام خالقی که آفرینش از اوست

درباره پدکو

شرکت طراحی مهندسی پارت ( پدکو ) در سال 1397 به همت جمعی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی شیمی دانشگاه فردوسی مشهد در راستای کمک به ارتقای سطح علمی کشور و تسریع در انجام خدمات علمی – آموزشی فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. این شرکت در نظر دارد در طول زمان با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان سایر رشته ها، نوع فعالیت و زمینه های کاری خود را گسترش دهد.

پدکو براساس توانمندی اعضای خود در زمینه شبیه سازی فرآیندهای مختلف صنعتی از جمله صنایع ارزشمند نفت و گازی قدم به این عرصه نهاد. و سعی دارد با برنامه ریزی های انجام شده در آینده ای نزدیک تحولی شگرف در عرصه های مهندسی و طراحی فرآیندها بوجود آورد. علاوه بر توانایی موجود در نرم افزارهای پرکاربرد طراحی و شبیه سازی، این شرکت در مباحث مدلینگ و برنامه نویسی نیز ورود پیدا کرده و در جهت افزایش توانمندی خود می باشد.

این شرکت با عنایت ایزد منان و رعایت اصول مهندسی و رفتار حرفه ای در قبال جامعه مهندسین کشور، و با توجه به نیاز کشور در زمینه طراحی و شبیه سازی واحدهای صنعتی و کمبود خلاقیت و نوآوری در ارائه طرحی نو در واحدها و تاسیسات جدید و یا بهبود واحدهای تاسیس شده در گذشته، تلاش دارد کشور را در جهت ارتقای سطح علمی نه تنها در فکر، بلکه در عمل و نیز در جهت کاهش وابستگی به خارج از کشور یاری دهد.

امیداست در راستای دستیابی به این هدف متعالی، درمرحله اول خداوند بلندمرتبه و دروهله بعد مسئولان کشور مارا یاری نمایند.

درنهایت نیز از جامعه علمی و صنعتی کشور درجهت دستیابی به اهداف گفته شده انتظار همکاری و همراهی می رود.

با احترام

مدیریت پدکو