PEDCO

سوالات متداول - شرکت طراحی-مهندسی پارت (پدکو)

سوالات متداول

سوالات متداول

FAQ

پرسش های زیر پرتکرارترین پرسش ها بوده و شاید سوال شما نیز باشد. پس قبل از هر چیز، سوالات متداول را با دقت جستجو کنید!

پدکو یک شرکت خصوصی است که توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی تأسیس شده است. این شرکت هم اکنون دارای نماینده و کارشناس در سراسر کشور است.

ارتقای سطح دانش فنی، تئوری و سیستماتیک و همچنین گره گشایی از مسائل و مشکلات موجود در صنعت

تمامی افرادی که به نحوی با اصول و مفاهیم رشته های فنی و مهندسی سر و کار دارند، از جمله دانشجویان، مهندسان، کارفرمایان، پیمانکاران، مدیران و … می توانند با پدکو در ارتباط باشند.

دانشجویان، فارغ التحصیلان، اساتید و اعضای هیئت علمی و مهندسان فرهیخته و زبده از سراسر کشور به عنوان کارشناس پدکو فعالیت می کنند.

تمامی کارشناسان پدکو تحت ارزیابی علمی و تخصصی قرار گرفته و متعهد به انجام وظایف خود هستند.

این شرکت خدماتی از قبیل مشاوره فنی، تحلیل و بررسی پروژه و مشارکت در انجام پروژه را انجام می دهد. همچنین پدکو مفاهیم و اصول فنی را آموزش داده و نرم افزارهای تخصصی تدریس می کند.

برای مشاهده جزئیات خدمات ارائه شده اینجا را کلیک کنید.

پروژه

پروژه های مرتبط با اصول و مفاهیم فنی و نرم افزارهای تخصصی مهندسی

با توجه به اینکه خاستگاه این شرکت دانشگاه است، علم و فنون خود را مدیون دانشگاه دانسته و با دانشجویان و اساتید در تمامی دانشگاه ها و مراکز علمی همکاری داشته و خواهد داشت.

پس از امکان سنجی پروژه، توافقات زمانی و مالی پروژه انجام شده و میان طرفین قرارداد همکاری منعقد می شود. در این قرارداد تمامی موارد مربوط به پروژه و نحوه انجام آن ذکر شده و طرفین ملزم به رعایت آن هستند.

اطلاعات پروژه خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال کرده تا کارشناسان ما پس از بررسی و امکان سنجی پروژه، نتیجه آن را در اسرع وقت به شما اطلاع دهند.

آموزش

مفاهیم و نکات اصلی و کاربردی و نیز مسائل چالشی موجود در دروس و نرم افزارهای فنی و مهندسی

در قالب تصاویر، ویدئوها و متون آموزشی

آموزش های پدکو در وبسایت و کانال آپارات شرکت قرار گرفته و مرتبا به روز رسانی می شود. کافیست در کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام پدکو عضو باشید تا به صورت آنلاین از آخرین موارد آموزشی مطلع شوید.

تمامی آموزش های پدکو کاملا رایگان بوده و شما برای مشاهده موارد آموزشی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی کنید.

پدکو در راستای اهداف خود، آموزش را در اولویت های خود قرار داده و توسط کارشناسان خود دوره های آموزشی-تخصصی برگزار می کند.

برای شرکت در دوره های خصوصی می توانید در این صفحه درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناس مربوطه با شما ارتباط برقرار کند.

دوره های عمومی شرکت نیز در قالب کلاس های چند روزه برگزار می شود که حدود یک ماه قبل از برگزاری هر دوره، از طریق وب سایت و فضای مجازی اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ سوال خود را در بخش سوالات متداول نیافتید ؟ پرسش خود را به ما ایمیل کنید.